Lustro w przedpokoju

okleina meblowa wenge

Lustro to rzecz niezbędna w każdym przedpokoju. Aranżując to wnętrze absolutnie nie możemy o nim zapomnieć. Chyba żadna kobieta nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez szybkiego rzutu okiem na swój wygląd.

Ponadto lustro jest nie tylko praktyczne, ale jeśli wybierzemy odpowiednie, może nadać niezwykłego stylu pomieszczeniu. Można wybrać lustro stojące lub wiszące. Do minimalistycznego, nowoczesnego wnętrza idealnie pasują zwykłe, najprostsze lustra, bez ram i ozdób, które rozciągają się na ścianie od podłogi, aż po sam sufit.

Taki zabieg sprawi też, że sufit będzie wydawał znajdować się wyżej niż jest. Jeśli pomieszczenie jest małe, warto wybrać wielofunkcyjny mebel – szafę z lustrzanymi drzwiami. Lustra zapewniają nie tylko optyczne powiększenie małego przedpokoju, ale także rozjaśnią ciemne pomieszczenia. Tym samym dając pole do popisu dodatkom, np ze strony http://www.decolicious.pl/sklep/kategoria/wieszaki-na-klucze.

Poza tym mogą świetnie tworzyć dekoracyjną perspektywę – wystarczy, że naprzeciwko będzie znajdować się obraz lub komoda, na której postawisz wazon z kwiatami. Ważne przy projektowaniu wnętrza jest także, aby nie umieszczać lustra na wprost drzwi wejściowych, ponieważ nie wygląda to elegancko.

You may also like...