Poręczna dezynfekcja Twoich dłoni

odbiór mieszkań w poznaniu fachowy odbiór domu od dewelopera poznań techniczny odbiór mieszkań Plan ogrodu powinien najpierw sporządzić architekt Bydgoszcz z doświadczeniem w pracach ogrodowych.

Przez dłonie przenoszonych jest większość chorób wywoływanych przez różnego rodzaju bakterie, grzyby i wirusy. Te niewidzialne dla oka drobnoustroje są obecne na każdym skrawku skóry dłoni.

Należy o nie dbać, aby zapobiegać zakażeniom całego organizmu. Jako pierwsza i jedna z ważniejszych jest higiena rąk.

Wiadome jest nie od dziś, że po każdym wyjściu z toalety, przed jedzeniem, czy po przyjściu do domu, należy umyć ręce. Jednak co w wypadku, gdy spotkanie służbowe się przedłużyło i w pośpiechu musimy zjeść kanapkę w samochodzie? W takich sytuacjach sprawdzą się poręczne, mieszczące się w kieszeni męskiej marynarki, preparaty przeznaczone do higienicznej dezynfekcji rąk.

Warto wybrać te alkoholowe, ponieważ szybko odparowują ze skóry, nie kleją się, przez co nie pozostawiają nieprzyjemnego uczucia po ich użyciu. Zawierają one w składzie substancje nawilżające, dzięki czemu nie wysuszają skóry, a co najważniejsze są skuteczne w bardzo krótkim czasie – działają już po 30 sekundach.

Dezaktywują wszystkie niebezpieczne mikroorganizmy bytujące na skórze dłoni. Poręczny preparat do dezynfekcji rąk to gwarancja zdrowia, którą zawsze możesz mieć przy sobie – w aktówce, skrytce samochodowej, czy kieszeni.

Idealnym rozwiązaniem będą także dozowniki do dezynfekcji rąk które pozwolą na dezynfekcje nie dotykając butelek, które mogą być zanieczyszczone. 

You may also like...