Samochód do jazdy po mieście

http://www.toyota.bonkowscy.pl/news/samochody-uzywane-z-poznania.json mleczko do opon Akcesoria do Skody superb znajdziesz w naszym sklepie

Auta, które służą nam właściwie tylko do poruszania się po mieście, powinny raczej spełniać nieco inne kryteria niż samochody, którymi pokonujemy dłuższe trasy, poruszamy się w terenie czy też bierzemy udział w rajdach. Jednym z elementów, na które warto tutaj zwrócić uwagę jest skrzynia biegów.

Podczas jazdy po mieście, a szczególnie po zatłoczonym mieście, samochody co chwilę muszą się zatrzymywać, a kierowcy są zmuszeni do ciągłego zmieniania biegów. Dlatego też warto zastanowić się nad tym, czy nie lepiej byłoby, zamiast klasycznej skrzyni biegów, zamontować w swoim aucie automatyczną.

Z pewnością znacznie poprawi to nasz komfort jazdy. Ciągłe zmaganie się z drążkiem może być irytujące, a z „automatem” nie mamy już takich problemów.

Co prawda, takie rozwiązanie ma również swoje mankamenty, wśród których można wymienić większe spalanie, słabsze przyspieszenie oraz osiągi. Ogólnie rzecz biorąc, automatyczna skrzynia biegów w samochodzie, którym jeździmy tylko po mieście, jest całkiem interesującym wariantem.

You may also like...