Sprawdzenie mieszkania w Sądzie Rejonowym

www.wygrajwkolorze.pl odbieramy mieszkania od dewelopera odbiór mieszkania od dewelopera poznań w poznaniu odbieramy mieszkania fachowo W Plewiskach nowe mieszkania Plewiska od Jandach

Sprawdzenie mieszkania w sądzie wydaje się czymś zupełnie naturalnym w przypadku kupowania lokalu na rynku wtórnym. Taka wiedza jest nam niezbędna, jeśli po zakupie nie chcemy mieć niemiłej niespodzianki w postaci, np. zadłużenia bądź zameldowanych w nowo kupionym mieszkaniu lokatorów.

Okazuje się jednak, że sprawdzenie mieszkania w Sądzie Rejonowym jest równie ważne w przypadku dokonywania zakupów od dewelopera. Jakie informacje możemy tam uzyskać? W sądzie dowiemy się m.in.

jaki jest status prawny gruntu, na którym zaplanowana została budowa naszego mieszkania. Może się bowiem okazać, że jest to, np. teren rolny, co znacznie może uprzykrzyć nam życie.

Sprawdzenie mieszkania w Sądzie Rejonowym pomoże nam także dokładnie prześwietlić dewelopera. Pomimo nienagannej opinii, mógł on bowiem zadłużyć budynek bądź zaciągnąć kredyt na hipotekę. Podstawową zasadą przy zakupie mieszkania – zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym – jest więc sprawdzenie lokalu w sądzie i przejrzenie jego ksiąg wieczystych.

You may also like...