Słońce, plaża, piasek w ogrodzie – czy to możliwe?

Morze, słońce, plaża i urlop. Czego chcieć więcej? Niestety. nie wszystkich stać na wypoczynek nawet nad polskim morzem. Często zdarza się, że któryś z rodziców nie dostanie urlopu lub trudno ustalić go w tym samym czasie. Nie oznacza to jednak, nudnego spędzania wakacji w domu. Przecież jest w okolicy jezioro lub odkryty basen.

Jednak jest jeszcze lepszy sposób, który spodoba się dzieciom. Jeżeli tylko mieszkacie w domu z ogródkiem, możecie poczuć się jak na wakacjach. Liczy się tylko dobra organizacja i spełnienie wszystkich ustalonych reguł. Otóż, jeżeli macie tygodniowy urlop zróbcie wszystko, abyście poczuli się jak nad morzem. Przygotujcie w ogrodzie iście egzotyczną atmosferę i nie przejmujcie się trawą, gdyż dzieci są najważniejsze. Wystarczy rozsypać trochę więcej piasku niż wyznaczają to brzegi piaskownicy.

Postawić leżaki, duży basen, przynajmniej taki, abyście wszyscy się w nim zmieścili. Można postarać się również o sztuczne palmy. Wszystkie zabawki, które zabralibyście nad morze ustawcie w również w ogrodzie. Pochowajcie komputery, laptopy, a nawet odłączcie telewizor. Mama powinna zaopatrzyć lodówkę w takie składniki, które pozwolą na szybkie przygotowanie posiłków, które będą nawiązywały do tych podawanych w lokalach. Najważniejsza zasada, zachowujemy się tak, jak byśmy byli na wakacjach w wynajętym domu z plażą i basenem w ogrodzie.

Czyli od rana jesteśmy na dworze i robimy wszystko, co tylko jest możliwe na prawdziwej plaży.

You may also like...