Wydajne akumulatory

www.upksbula.pl Zadbane auto Warszawa

Wydajny akumulator to element często równie pożądany, jak wysoka moc silnika czy bogate wyposażenie dodatkowe. Coraz wydajniejszych akumulatorów poszukują producenci aut, którzy chcą zaoferować klientom samochody o jak najlepszych osiągach. Wydajność akumulatorów to jeden z punktów, w których można wyprzedzić konkurencję i zyskać nowych klientów. Właśnie z takiego powodu co jakiś czas pojawiają się nowe technologie. W przypadku Centry i Exide Premium sposobem na zwiększenie wydajności sprzętu jest technologia Carbon Boost.

Carbon Boost powstał dla nowoczesnych samochodów, jednak nie chodzi o auta elektryczne, a o klasyczne silniki spalinowe. Technologia tego rodzaju jest tak pożądana, ponieważ najnowsze auta oferują coraz bogatszy zestaw elektronicznych sprzętów – takich jak wbudowana nawigacja, alarm, elektrycznie podgrzewane lusterka i szyby czy wydajne komputery pokładowe. Duża ilość pobieranej energii mogłaby szybko wyczerpać klasyczny akumulator, zwłaszcza taki, który ma już za sobą kilka lat eksploatacji. Nowe technologie, takie jak Carbon Boost pozwalają więc nie tylko na stworzenie akumulatorów o dłuższej żywotności, ale wpływają na możliwości auta i komfort kierowcy – umożliwiając korzystanie z bogatego wyposażenia. Oczywiście nawet najlepszy akumulator wymaga odpowiedniej konserwacji, zwłaszcza w okresie zimowym.

To prawda, że zamarznięcia akumulatorów nie zdarzają się już tak często jak kiedyś, jeśli jednak wiesz, że nie będziesz korzystać z auta przed dłuższy czas, pamiętaj, by schować sprzęt w cieplejsze miejsce podczas mrozów.

You may also like...