Spełnienie marzenia o penthousie

Jandach inwestuje inwestycje deweloperskie Skórzewo w MDM

Posiadanie własnego, nawet małego penthousa to marzenie wielu. Niestety nawet trafienie szóstki w Lotto może nie wystarczyć, aby to marzenie spełnić. Zwłaszcza, jeżeli obiektem pożądania jest zagraniczny penthouse zlokalizowany np.

w Nowym Jorku czy Lonydnie. Liczba dostępnych na polskim rynku nieruchomości mieszkań typu penthouse jest mocno ograniczona. W luksusowym apartamentowcu zazwyczaj powstają maksymalnie dwa luksusowe penthausy, gdyż deweloperzy są świadomi tego, że może im być bardzo trudno sprzedać taką nieruchomość.

Luksusowy apartament jest bardzo dobrą inwestycją, ponieważ rynek nieruchomości tego typu jest niewielki, to równoznaczne jest to z faktem, iż wartość takiego mieszkania będzie odporna na ewentualny kryzys. Mimo bardzo wysokich cen właścicielami luksusowych penthousów są najczęściej młodzi ludzie, którzy mają około 30 lat. Jednak nie każdy w tym wieku może zrealizować swoje marzenie o penthousie.

Właśnie z myślą o takich osobach wiele apartamentowców udostępnia penthousy pod wynajem. Wówczas miesięczny czynsz może wynosić około 20 000 złotych.

You may also like...